U bent hier

Agenda

Activiteiten agenda 2024

AL DE ACTIVITEITEN WORDEN GEDRAGEN DOOR ONZE VRIJWILLIGERS EN PROCESBEGELEIDERS. INDIEN JE WIL AANSLUITEN BIJ ONZE ACTIVITEITEN, NEEM GERUST CONTACT MET EEN VAN DE PROCESBEGELEIDERS.

*enkel voor procesbegeleiders

GENT

WED Gent

Cliëntenbureau, Francesco Ferrerlaan 106, 9000 Gent

 

Huis van L.O.E.S

Cliëntenbureau, Francesco Ferrerlaan 106, 9000 Gent

 MEETJESLAND

Ont-moeten 2.0

Wijkcentrum De Kring, Zuidmoerstraat 136, 9900 Eeklo

 VLAAMSE ARDENNEN

Ankerpunt

Mirabello, Ohiostraat 117, 9700 Oudenaarde

 

Huis van L.O.E.S

LDC De Vesting, Meerspoort 30, 9700 Oudenaarde

 AALST | DENDERMONDE | SINT-NIKLAAS

WED Sint-Niklaas

Huis van Bots, Guido Gezellelaan 63, 9100 Sint-Niklaas

 

He@l Lede

Astare (PC Ariadne), Reymeerstraat 13A, 9340 Lede

 

MEI

 

Vrijdag 3 mei - Werkgroep ervaringsdelen WED (10u - 13u), Gent

Vrijdag 3 mei - Werkgroep ervaringsdelen He@l (9u30 - 12u30), Lede

Dinsdag 7 mei - Team CB (10u - 12u30), Gent

Dinsdag 7 mei - Inloopmoment Huis van L.O.E.S. (14u - 16u), Sociaal Huis Oudenaarde

Woensdag 8 mei - Intervisie CB (10u - 12u), Gent

Woensdag 15 mei - Werkgroep ervaringsdelen Ankerpunt (13u15-16u), Oudenaarde

Woensdag 15 mei - Werkgroep ervaringsdelen Ont-moeten 2.0 (13u30-16u), Eeklo

Vrijdag 17 mei - Werkgroep ervaringsdelen WED (10u - 13u), Gent 

Donderdag 23 mei - Inloopmoment Huis van L.O.E.S. (13u - 15u), Gent

Vrijdag 24 mei - Werkgroep ervaringsdelen He@l (9u30 - 12u30), Lede

Maandag 27 mei - Interactief leermoment herstelverhalen (13u - 15u), Gent

Dinsdag 28 mei - Inloopmoment Huis van L.O.E.S. (14u - 16u), Sociaal Huis Oudenaarde

Donderdag 30 mei - Patiëntenvertegenwoordiging Het Pakt (14u - 16u), Gent

Vrijdag 31 mei - Werkgroep ervaringdsdelen WED (10u - 13u), Gent

 

JUNI

maandag 3 juni - Herstelverhaal (13u - 14u30), UZ Gent

dinsdag 4 juni - Team CB (10u - 12u30), Gent

Woensdag 5 juni - Werkgroep ervaringsdelen Ankerpunt (13u15-16u), Oudenaarde

Woensdag 5 juni - Werkgroep ervaringsdelen Ont-moeten 2.0 (13u30-16u), Eeklo

Donderdag 6 juni - Inloopmoment Huis van L.O.E.S. (13u - 15u), Gent
 
Vrijdag 7 juni - Steungroep CB (13u30 - 16u), Oude Abdij in Drongen
 
Woensdag 12 juni - Patiëntenvertegenwoordiging ADS en Het Pakt (10u - 13u), Dendermonde
 
Vrijdag 14 juni - Werkgroep ervaringsdelen WED (10u - 13u), Gent
 
Vrijdag 14 juni - Werkgroep ervaringsdelen He@l (9u30 - 12u30), Lede
 
Dinsdag 18 juni - Inloopmoment Huis van L.O.E.S. (14u - 16u), Sociaal Huis Oudenaarde
 
Donderdag 20 juni - Inloopmoment Huis van L.O.E.S. (13u - 15u), Gent
 
Maandag 24 juni - Interactief leermoment herstelverhalen (13u - 15u), Gent
 
Woensdag 26 juni - Werkgroep ervaringsdelen Ankerpunt (13u - 16u), Oudenaarde
 
Woensdag 26 juni - Werkgroep ervaringsdelen Ont-moeten 2.0 (13u30-16u), Eeklo
 
Vrijdag 28 juni - Werkgroep ervaringdsdelen WED (10u - 13u), Gent